Bayer visā pasaulē

Bayer Group

Bayer ir globāls uzņēmums ar pārstāvniecībām teju katrā pasaules valstī.

Kartē ir norādītas galvenās atrašanās vietas.

Āzijas un Klusā okeāna reģions: būtisks nākotnes tirgus

Āzijas un Klusā okeāna reģions ar tā milzīgo izaugsmes potenciālu ir viens no Bayer visbūtiskākajiem nākotnes tirgiem. 33 500 Bayer darbinieku šajā reģionā 2014. gadā nodrošināja apgrozījumu 9,1 miljarda eiro apmērā.

Eiropa ir Bayer "mājas" tirgus.

Bayer apgrozījums Eiropas tirgū 2014. gadā bija 15,8 miljardi eiro. Visaptverošs izplatīšanas tīkls un lielas ražošanas rūpnīcas Vācijā, Beļģijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā, Spānijā un Somijā nodrošina spēcīgu Bayer pārstāvību šajā būtiskajā ekonomiskajā reģionā, kurā iedzīvotāju skaits 27 ES dalībvalstīs vien ir teju pus miljarda.

Ziemeļamerika: jaunu tirgu atvēršana no krasta līdz krastam

Ziemeļamerikā (Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā) Bayer pārstāv atsevišķi meitasuzņēmumi: Bayer Corporation Amerikas Savienotajās Valstīs, ar galveno mītni Pitsburgā, Pensilvānijā (Pittsburgh, Pennsylvania), un Bayer Inc. Kanādā, ar galveno mītni Toronto, Ontario. 2014. gadā Bayer pārdošanas apjoms Ziemeļamerikā sasniedza 10,2 miljardus eiro.

Dienvidamerika/Āfrika/Tuvie Austrumi: no Buenosairesas (Buenos Aires) cauri Keiptaunai (Cape Town) līdz Teherānai (Tehran)

Izmantojot nepārtrauktas investīcijas un pilnveidojot savu darbību, Bayer ir nostabilizējis savas pozīcijas visā reģionā un bauda lielu patērētāju atzinību. 2014. gadā Bayer pārdošanas apjomi šajā reģionā kopumā bija 7,1 miljardi eiro.

Vairāk par Bayer darbību globāli atradīsiet vietnē www.bayer.com.