• Ārstiem sniegtā finansiālā un nefinansiālā atbalsta caurskatāmība


   Kopīgs pētnieciskais darbs sniedz labumu pacientiem un sabiedrībai

   Sadarbība starp farmācijas nozares uzņēmumiem un veselības aprūpes speciālistiem ir ļāvusi radīt daudzus inovatīvus medikamentus un mainīt veidu, kā daudzas slimības ietekmē mūsu dzīvi. Mēs, Bayer darbinieki, esam pārliecināti, ka cieša sadarbība ar veselības aprūpes speciālistiem un šo speciālistu pastāvīga izglītošana ir ļoti svarīgi priekšnosacījumi, lai nodrošinātu labākus ārstēšanas rezultātus pacientiem, kuriem cenšamies palīdzēt.

    

   Kā Bayer sadarbojas ar veselības aprūpes speciālistiem >

    


   Farmācijas nozare — veselības aprūpes speciālisti: ļoti reglamentētas attiecības

   Sadarbojoties ar medicīnas speciālistiem, mēs ievērojam spēkā esošos likumus un noteikumus, piemēram, veselības aprūpes likumus un nozares kodeksus, kas skaidri nosaka attiecības starp šīs nozares uzņēmumiem un veselības aprūpes speciālistiem. Turklāt papildus šiem noteikumiem pastāv vēl arī dažādas citas gan starptautiskas vienošanās par caurskatāmību, piemētam, Sunshine Act ASV un EFPIA Atklātības kodekss Eiropā, gan arī vietēja rakstura saistības.

    

   Uz ko attiecas EFPIA Atklātības kodekss >   EFPIA Atklātības kodeksa ieviešana

   Kā Eiropas Farmācijas uzņēmumu un apvienību federācijas (EFPIA) dalīborganizācija, Bayer pilnībā atbalsta EFPIA Atklātības kodeksu. Saskaņā ar šo kodeksu Bayer savās globālajās un lokālajās tīmekļa vietnēs sniegs informāciju par finansiālo un nefinansiālo atlīdzību veselības aprūpes speciālistiem un atbalstu veselības aprūpes organizācijām.

    

   Uz ko attiecas EFPIA Atklātības kodekss >

    

   Deklarēto datu atskaite

   Uzziniet, kā mēs esam apkopojuši un deklarējuši atbalstu un atlīdzību veselības aprūpes profesionāļiem, un saņemiet pieeju datu deklarācijai.

    

   Piekļūt datiem >

    

    L.LT.COM.12.2017.1262

   20.12.2017  Copyright © Bayer Nordic
   http://www.bayer.com

   Dalīties

   aizvērt ×