Darbs labākas dzīves vārdā

Kādus risinājumus piedāvā Bayer?

Sabiedrības izaicinājumi nav mainījušies, to nozīmīgums ir tikai palielinājies. Pasaules iedzīvotāju populācijai, kas vienlaicīgi gan noveco, gan pieaug, nepieciešamas jaunas un labākas zāles, kā arī plašāka un drošāka pārtikas pieejamība.

 

Mūsu recepšu zāles un bezrecepšu preparāti var palīdzēt gados vecākiem cilvēkiem saglabāt veselību un ilgāk dzīvot aktīvu dzīvi.

Aptuveni viens no trim cilvēkiem mirst no sirds un asinsvadu slimībām

Sirds un asinsvadu jeb kardiovaskulārās slimības ir viena no galvenajām pasaules veselības problēmām un viens no biežākajiem nāves iemesliem. Pēc Pasaules Veselības organizācijas statistikas datiem aptuveni vienam no trim cilvēkiem nāves iemesls ir kāds no elpceļu saslimšanu veidiem vai kardiovaskulāra slimība, tostarp miokarda infarkts un insults. No daudzām šīm slimībām un to izraisītajām sekām, kas bieži ir dzīvību apdraudošas, var izvairīties, ja ievēro efektīvu profilaksi. Un tomēr, skarto cilvēku skaits visā pasaulē pieaug. Tas daļēji ir neveselīga dzīvesveida dēļ, ko raksturo uzturs ar augstu tauku saturu un ierobežotas fiziskās aktivitātes, kas veicina saslimšanas riska faktoru veidošanos, piemēram, aptaukošanos, augstu lipīdu līmeni asinīs, hipertensiju un cukura diabētu. Mēs piedāvājam vairākas zāles, kā arī izstrādājam jaunus un mērķtiecīgus terapijas veidus kardiovaskulāro pacientu efektīvai ārstēšanai.

VAIRĀK PAR KARDIOVASKULĀRAJĀM SLIMĪBĀM
Cilvēki, kuriem ir insults, visā pasaulē katru gadu
28,3 milj. 2010.
37,9 milj. 2030.

Gados vecāki cilvēki vēlas joprojām būt veseli un aktīvi

Cilvēku dzīves ilgums pieaug. Līdz 2050. gadam cilvēku skaits, kuri ir vecāki par 60 gadiem, dubultosies, sasniedzot divus miljardus. Rezultātā ar vecumu saistītās slimības kļūs par augošu sabiedrības izaicinājumu. Palielinās ne vien kardiovaskulāro slimību, bet arī vēža, acu bojājumu un artrīta izplatība. Mūsu recepšu zāles un bezrecepšu preparāti var palīdzēt gados vecākiem cilvēkiem saglabāt veselību un ilgāk dzīvot aktīvu dzīvi.

PAREDZAMAIS DZĪVES ILGUMS PALIELINĀS
VISLIELĀKAIS VISU ATTĪSTĪTO VALSTU VIDŪ
Populācijas palielinājums līdz 2050. gadam
+910 milj.
ĀFRIKA UZ LEJU NO SAHĀRAS
+228 milj.
DIENVIDAUSTRUMĀZIJA
70 GADU VECUMĀ
ŠODIEN
77 GADU VECUMĀ
2045-2050

Pārtikas nodrošināšana augošajai pasaules iedzīvotāju populācijai

Augošās globālās iedzīvotāju populācijas pabarošana ir viens no mūsdienu pasaules lielākajiem izaicinājumiem. Līdz 2050. gadam uz mūsu planētas dzīvos vairāk nekā deviņi miljardi cilvēku. Tomēr pieejamo lauksaimniecības zemju platība samazinās. Tam par iemeslu ir straujā urbanizācija, augsnes mineralizācijas līmeņu pieaugum un erozija. Ražas daudzumu un kvalitāti ietekmē ekstremāli klimatiskie apstākļi, piemēram, sausums un plūdi. Lai pasaules iedzīvotājiem nodrošinātu atbilstošu un drošu pārtikas pieejamību, lauksaimniecības produktivitātei jāpalielinās par 60 procentiem. Lai to paveiktu, nepieciešamas inovatīvas sēklas un moderni augu aizsardzības līdzekļi.

PASAULES POPULĀCIJA PIEAUG
ŠODIEN
7,32 MILJARDI CILVĒKU
9,7 MILJARDI 2050. GADĀ

Viens no septiņiem cilvēkiem slimo ar kādu no tropiskajām slimībām

Afrikāņu ģimene tiek informēta par Bayer LifeNet™ - inovatīvu tīklu, kas aizsargā no moskītiem

Vairāk nekā viens miljards cilvēku slimo ar kādu no tropiskajām slimībām, galvenokārt Āfrikā un Latīņamerikā - teritorijās ar mazu līdz vidēju ienākumu līmeni. Malārija, upes aklums, Āfrikas miega slimība, Čagas slimība un Denges drudzis — ja šīs slimības neārstē, lielākā daļa no tām ir nāvējošas vai izraisa nepārejošu hronisku invaliditāti. Tās izplata insekti, kas pārnēsā patogēnus, vai kontaminēts ūdens, kurā vairojas kāpuri. Mēs sadarbojamies ar valdībām, NVO, fondiem, organizācijām un citiem uzņēmumiem, lai līdz 2020. gadam apturētu vai iznīcinātu desmit tropiskās slimības. Mēs palīdzam ar zālēm un arī ar insekticīdiem, ko lieto, lai kontrolētu slimību nesējus.